Útvonalak Brüsszel - Ostrava

 

Nemzetközi buszjáratok > Buszjáratok > Útvonalak Brüsszel - Ostrava

Buszjáratok Brüsszel - Ostrava



Brüsszel - Ostrava Menetrend

Indulási napok: NAPONTA

VÁROSÁLLOMÁS JÁRAT
Brüsszel Gare du Midi (Indulás) 18:30RegioJet Busz
Prága Wilsonova (Főpályaudvar) (Érkezés) 06:30 
Prága Főpályaudvar (Indulás) 07:44RegioJet Vonat
Ostrava Svinov (Érkezés) 10:55 
Ostrava Főpályaudvar (Érkezés) 11:04 
Ostrava Stodolní (Érkezés) 11:08 


Ostrava - Brüsszel Menetrend

Indulási napok: Kedd Szerda Péntek Vasárnap

VÁROSÁLLOMÁS JÁRAT
Ostrava Stodolní (Indulás) 12:44RegioJet Vonat
Ostrava Főpályaudvar (Indulás) 12:49RegioJet Vonat
Ostrava Svinov (Indulás) 13:01RegioJet Vonat
Prága Főpályaudvar (Érkezés) 16:12 
Prága Florenc Központi Buszpályaudvar (Indulás) 18:00RegioJet Busz
Brüsszel Gare du Midi (Érkezés) 06:00 

Indulási napok: Hétfő Csütörtök Szombat

VÁROSÁLLOMÁS JÁRAT
Ostrava Stodolní (Indulás) 12:44RegioJet Vonat
Ostrava Főpályaudvar (Indulás) 12:49RegioJet Vonat
Ostrava Svinov (Indulás) 13:01RegioJet Vonat
Prága Főpályaudvar (Érkezés) 16:12 
Prága Florenc Központi Buszpályaudvar (Indulás) 18:00RegioJet Busz
Brüsszel Gare du Midi (Érkezés) 05:30 

Brüsszel - Ostrava Árak

 HUF
FELNŐTT 25500,0
65 ÉV FELETT 23200,0
TANULÓ ISIC DIÁKIGAZOLVÁNNYAL [] 23200,0
TANULÓ EYCA DIÁKIGAZOLVÁNNYAL [] 23200,0
15 ÉV ALATT 23200,0
SPECIAL KEDVEZMÉNYŰ JEGYEK MÁR AKÁR [] 14800,0
SÍLÉC, VAGY SNOWBOARD (csomagban) 2700,0
MÁSODIK, VAGY TÚLMÉRETES POGGYÁSZ 2700,0

Brüsszel - Ostrava Poggyászinformációk

Felszálláskor fizetve:
-1 db kézipoggyász INGYENES / fő / irány
-1 db bőrönd INGYENES / fő / irány
-Brüsszel - Prága: második bőrönd 10 € / 300 CZK / 7 GBP / fő / irány
-Prága - Ostrava: második bőrönd INGYENES / fő / irány
Elővételben fizetve:
-1 db kézipoggyász INGYENES / fő / irány
-1 db bőrönd INGYENES / fő / irány
-második bőrönd a teljes útra 8 € / 250 CZK / 2700 HUF / fő / irány
-1 db síléc vagy snowboard a teljes útra 8 € / 250 CZK / 2700 HUF / fő / irány

Maximális poggyászméret:
Kézipoggyász: 15 x 25 x 35 cm, 15 kg
Bőrönd: 30 x 60 x 80 cm, 30 kg

Brüsszel Gare du Midi

Részletek

Ostrava Főpályaudvar

Részletek

Ostrava Hlavní Nádraží

Részletek

Ostrava Stodolní

Részletek

Ostrava Stodolní

Részletek

Ostrava Központi Autóbusz-pályaudvar (ÚAN)

Részletek

Ostrava Autobusová stanica (ÚAN)

Részletek

Ostrava Svinov

Részletek

Ostrava Svinov

Részletek