Útvonalak Bécs - Olomouc

 

Nemzetközi buszjáratok > Buszjáratok > Útvonalak Bécs - Olomouc

Buszjáratok Bécs - Olomouc



Bécs - Olomouc Menetrend

Indulási napok: Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek Szombat

VÁROSÁLLOMÁS JÁRAT
Bécs Főpályaudvar (Hbf) (Indulás) 06:30RegioJet Vonat
Bécs Simmering (Indulás) 06:36RegioJet Vonat
Brno Dolní Nádraží pályaudvar (Érkezés) 08:05 
Brno Grand Hotel (Indulás) 08:30RegioJet Busz
Olomouc Pionýrská (Érkezés) 09:25 
Olomouc Főpályaudvar (Érkezés) 09:35 

Indulási napok: NAPONTA

VÁROSÁLLOMÁS JÁRAT
Bécs Hbf (Südtiroler Platz) Autóbusz-pályaudvar (Indulás) 07:45RegioJet Busz
Brno - ÁTSZÁLLÁS Grand Hotel (Érkezés) 09:50 
Brno - ÁTSZÁLLÁS Grand Hotel (Indulás) 11:30RegioJet Busz
Olomouc Pionýrská (Érkezés) 12:25 
Olomouc Főpályaudvar (Érkezés) 12:35 

Indulási napok: NAPONTA

VÁROSÁLLOMÁS JÁRAT
Bécs Hbf (Südtiroler Platz) Autóbusz-pályaudvar (Indulás) 11:45RegioJet Busz
Brno - ÁTSZÁLLÁS Grand Hotel (Érkezés) 13:50 
Brno - ÁTSZÁLLÁS Grand Hotel (Indulás) 14:30RegioJet Busz
Olomouc Pionýrská (Érkezés) 15:25 
Olomouc Főpályaudvar (Érkezés) 15:35 

Indulási napok: NAPONTA

VÁROSÁLLOMÁS JÁRAT
Bécs Főpályaudvar (Hbf) (Indulás) 14:30RegioJet Vonat
Bécs Simmering (Indulás) 14:36RegioJet Vonat
Brno Dolní Nádraží pályaudvar (Érkezés) 16:07 
Brno Grand Hotel (Indulás) 17:30RegioJet Busz
Olomouc Pionýrská (Érkezés) 18:25 
Olomouc Főpályaudvar (Érkezés) 18:35 

Indulási napok: NAPONTA

VÁROSÁLLOMÁS JÁRAT
Bécs Hbf (Südtiroler Platz) Autóbusz-pályaudvar (Indulás) 15:45RegioJet Busz
Brno - ÁTSZÁLLÁS Grand Hotel (Érkezés) 17:50 
Brno - ÁTSZÁLLÁS Grand Hotel (Indulás) 18:30RegioJet Busz
Olomouc Pionýrská (Érkezés) 19:25 
Olomouc Főpályaudvar (Érkezés) 19:35 


Olomouc - Bécs Menetrend

Indulási napok: NAPONTA

VÁROSÁLLOMÁS JÁRAT
Olomouc Főpályaudvar (Indulás) 07:20RegioJet Busz
Olomouc Egyetemi kórház (Indulás) 07:30RegioJet Busz
Brno - ÁTSZÁLLÁS Grand Hotel (Érkezés) 08:25 
Brno - ÁTSZÁLLÁS Grand Hotel (Indulás) 09:40RegioJet Busz
Bécs Hbf (Südtiroler Platz) Autóbusz-pályaudvar (Érkezés) 11:40 

Indulási napok: NAPONTA

VÁROSÁLLOMÁS JÁRAT
Olomouc Főpályaudvar (Indulás) 10:20RegioJet Busz
Olomouc Egyetemi kórház (Indulás) 10:30RegioJet Busz
Brno Grand Hotel (Érkezés) 11:25 
Brno Dolní Nádraží pályaudvar (Indulás) 11:48RegioJet Vonat
Bécs Simmering (Érkezés) 13:15 
Bécs Főpályaudvar (Hbf) (Érkezés) 13:23 

Indulási napok: NAPONTA

VÁROSÁLLOMÁS JÁRAT
Olomouc Főpályaudvar (Indulás) 12:20RegioJet Busz
Olomouc Egyetemi kórház (Indulás) 12:30RegioJet Busz
Brno - ÁTSZÁLLÁS Grand Hotel (Érkezés) 13:25 
Brno - ÁTSZÁLLÁS Grand Hotel (Indulás) 13:40RegioJet Busz
Bécs Hbf (Südtiroler Platz) Autóbusz-pályaudvar (Érkezés) 15:40 

Indulási napok: NAPONTA

VÁROSÁLLOMÁS JÁRAT
Olomouc Főpályaudvar (Indulás) 14:20RegioJet Busz
Olomouc Egyetemi kórház (Indulás) 14:30RegioJet Busz
Brno Grand Hotel (Érkezés) 15:25 
Brno Dolní Nádraží pályaudvar (Indulás) 15:48RegioJet Vonat
Bécs Simmering (Érkezés) 17:15 
Bécs Főpályaudvar (Hbf) (Érkezés) 17:23 

Indulási napok: NAPONTA

VÁROSÁLLOMÁS JÁRAT
Olomouc Főpályaudvar (Indulás) 16:20RegioJet Busz
Olomouc Egyetemi kórház (Indulás) 16:30RegioJet Busz
Brno - ÁTSZÁLLÁS Grand Hotel (Érkezés) 17:25 
Brno - ÁTSZÁLLÁS Grand Hotel (Indulás) 17:40RegioJet Busz
Bécs Hbf (Südtiroler Platz) Autóbusz-pályaudvar (Érkezés) 19:40 

Indulási napok: NAPONTA

VÁROSÁLLOMÁS JÁRAT
Olomouc Főpályaudvar (Indulás) 19:20RegioJet Busz
Olomouc Egyetemi kórház (Indulás) 19:30RegioJet Busz
Brno - ÁTSZÁLLÁS Grand Hotel (Érkezés) 20:25 
Brno - ÁTSZÁLLÁS Grand Hotel (Indulás) 20:40RegioJet Busz
Bécs Hbf (Südtiroler Platz) Autóbusz-pályaudvar (Érkezés) 22:40 

Bécs - Olomouc Árak

 HUF
FELNŐTT 5800,0
65 ÉV FELETT 5200,0
TANULÓ ISIC DIÁKIGAZOLVÁNNYAL [] 5200,0
TANULÓ EYCA DIÁKIGAZOLVÁNNYAL [] 5200,0
15 ÉV ALATT 2900,0
SPECIAL KEDVEZMÉNYŰ JEGYEK MÁR AKÁR [] 3400,0
KERÉKPÁR (csomagban, szétszerelve) 500,0
SÍLÉC, VAGY SNOWBOARD (csomagban) 500,0
MÁSODIK, VAGY TÚLMÉRETES POGGYÁSZ 500,0

Bécs - Olomouc Poggyászinformációk

A RegioJet autóbuszokon, felszálláskor fizetve:
-1 db kézipoggyász INGYENES / fő / irány
-1 db bőrönd INGYENES / fő / irány
-második bőrönd 4 € / 100 CZK / 1200 HUF / fő / irány
A RegioJet vonatokon, felszálláskor fizetve:
-minden poggyász INGYENES
Elővételben fizetve (csak a buszokra elérhető):
-1 db kézipoggyász INGYENES / fő / irány
-1 db bőrönd INGYENES / fő / irány
-második bőrönd 2 € / 50 CZK / 600 HUF / fő / irány
-1 db kerékpár 2 € / 50 CZK / 600 HUF / fő / irány
-1 db síléc vagy snowboard 2 € / 50 CZK / 600 HUF / fő / irány

Maximális poggyászméret:
Kézipoggyász: 15 x 25 x 35 cm, 15 kg
Bőrönd: 30 x 60 x 80 cm, 30 kg

Olomouc Főpályaudvar

Részletek

Olomouc Hlavná stanica

Részletek

Olomouc Egyetemi kórház

Részletek

Olomouc Fakultní nemocnice

Részletek

Bécs Főpályaudvar (Hbf)

Részletek

Bécs Hbf (Hlavná stanica)

Részletek

Bécs Simmering

Részletek

Bécs Simmering

Részletek

Bécs Hbf (Südtiroler Platz) Autóbusz-pályaudvar

Részletek

Bécs Hbf (Südtiroler Platz) Autobusová stanica

Részletek