Trasy Londýn (London) - Ostrava

 

Mezinárodné Autobusové Linky > Autobusové Linky > Trasy Londýn (London) - Ostrava

Autobusové Linky Londýn (London) - Ostrava



Londýn (London) - Ostrava Cestovný Poriadok

Odchod: Denne

MESTOSTANICA LINKA
Londýn (London) Victoria Green Line Station (Odchod) 11:00RegioJet Autobus
Praha Wilsonova (Hlavní nádraží) (Príchod) 06:30 
Praha Hlavní Nádraží (Odchod) 07:44RegioJet Vlak
Ostrava Svinov (Príchod) 10:55 
Ostrava Hlavní Nádraží (Príchod) 11:04 
Ostrava Stodolní (Príchod) 11:08 


Ostrava - Londýn (London) Cestovný Poriadok

Odchod: Denne

MESTOSTANICA LINKA
Ostrava Stodolní (Odchod) 12:44RegioJet Vlak
Ostrava Hlavní Nádraží (Odchod) 12:49RegioJet Vlak
Ostrava Svinov (Odchod) 13:01RegioJet Vlak
Praha Hlavní Nádraží (Príchod) 16:12 
Praha Florenc (ÚAN) (Odchod) 18:00RegioJet Autobus
Londýn (London) Victoria Green Line Station (Príchod) 11:30 

Londýn (London) - Ostrava Ceny

 HUF
Dospelý 32900,0
Senior nad 65 rokov 30000,0
Študent s preukazom ISIC [] 30000,0
Študent s preukazom EYCA [] 30000,0
Dieťa do 15 rokov 30000,0
Špeciálne lístky už od [] 17300,0
Lyže, snowboard (zabalené) 2700,0
Druhá, alebo nadmerná batožina 2700,0

Londýn (London) - Ostrava Batožiny

Londýn (London) Victoria Green Line Station

Podrobne

Londýn (London) Victoria Green Line Station

Podrobne

Ostrava Főpályaudvar

Podrobne

Ostrava Hlavní Nádraží

Podrobne

Ostrava Stodolní

Podrobne

Ostrava Stodolní

Podrobne

Ostrava Központi Autóbusz-pályaudvar (ÚAN)

Podrobne

Ostrava Autobusová stanica (ÚAN)

Podrobne

Ostrava Svinov

Podrobne

Ostrava Svinov

Podrobne